Product Details:
| Minimum Order Quantity | 1 Piece |
| Material | Steel |
| Height | 84 Inch |
| Door Type | Single Door |
| Thickness | 70mm |
| Surface Finish | Polished |
| Door Thickness | 70 mm |
| Color Finish | Brown |
| Size (H x W) | 2100x960 mm |
| Finish | Powder Coated |
| Features | Multi-point Locking |
| Product Code | SINGLE STEEL DOOR DESIRE |
| Frame Material | Stainless Steel |
| Color | Brown |
| Usage/Application | Home |
| Texture | wooden finish |
| Design | DESIRE |
| Shape | Rectangular |
| Dimension | 2100 x 960 x 70 mm |
| Model | DESIRE |
Additional Information: