Product Details:
| Minimum Order Quantity | 1 Piece |
| Height | 90 Inch |
| Door Type | Double Door |
| Door Thickness | 50 mm |
| Usage/Application | Home |
| Size (H x W) | 2100x960 mm |
| Door Open Style | Swing |
| Finish | Powder Coated |
| Features | Multi-point Locking |
| Open Style | Swing |
| Color | Dark Brown |
| Frame Material | Stainless Steel |
| Type | double leaf door |
| Size/Dimension | 2100x1200x70mm 2350x1200x70mm |
| Material | mild Steel |
| Shape | Rectangular |
| Model | Manchestor Did |