Product Details:
| Minimum Order Quantity | 1 Piece |
| Door Material | WPC |
| Moisture Resistance | Waterproof |
| Door Thickness | 25 mm |
| Design/Pattern | glass door |
| Door Finish | Laminated |
| Material | Metal |
| Finish Type | wooden finish |
| Color | brown |
| Size/Dimension | 2100 x 760/860 x 35 mm |
| Shape | Rectangular |
| Open Style | Swing |
| Door Open Style | Hinged |
Product Details:
| Minimum Order Quantity | 1 Piece |
| Door Type | Wooden Bathroom Door |
| Wood Type | Flush Door |
| Door Thickness | 25 mm |
| Door Size | 1980x660 mm |
| Door Position | Internal Door |
| Surface Finish | Laminate Finish |
| Open Style | Swing |
| Finish Type | Wooden |
| Surface Finishing | Finished |
| Color | Brown |
| Shape | Rectangular |
| With Lock | Yes |
| Dimension | 2100 x 760 x 35 mm |
| Model | Sublime |