Main Entrance Double Leaf Door
Get Best Quote
Product Details:
| Minimum Order Quantity | 1 Piece |
| Door Material | Stainless Steel |
| Usage Area | Restaurant |
| Leaf Type | Double Leaf |
| Usage/Application | Home |
| Material | mild Steel |
| Vision Panel | No Vision Panel |
| Door Open Style | Swing |
| Surface Finishing | Wooden Finished |
| Door Thickness | 25 mm |
| Surface Finish | Plain |
| Color | Brown |
| Size/Dimension | 2100x1200x70 mm, 2350x1200x70mm |
| Type | double leaf door |
| Size | 2100x1200x70 mm |
| Shape | Rectangular |
| Model | Manchestor |